Üleriigilise meemikonkursi “Matemaatika on ...”

Loomise kuupäev 17.05.2021

Üleriigilise meemikonkursi “Matemaatika on ...” eesmärgiks oli lisaks matemaatikaülesannete lahendamisele ja vastusteni jõudmise naudingust, pakkuda matemaatikas rõõmu teistmoodi. 
Meemikonkurssi korraldasid Eesti Matemaatika Seltslink opens on new pagePärnu Rääma Põhikoollink opens on new page  ja Tartu Ülikooli matemaatika ja statistika instituutlink opens on new page

Meie koolist osalesid oma töödega Aigar, Alar, Andrus, Arthur, Avelin, Doris Lisbeth, Elena, Elly, Hanna-Liisi, Heidy, Heleriin, Heneriin, Ines, Jaanus, Jesper, Kevin, Kristin, Külli, Mait Markus, Mariela, Maria-Eliise, Merilin, Piia, Pille, Ranno Markus, Sandra, Steven, Tabea, Tiina,  Triin. Suured tänud teile. Ootame nüüd tulemusi.

Viimati muudetud 17.05.2021.