Üleriigiline meemikonkurss "Päriselu internetis vs kujutlus”

Loomise kuupäev 21.03.2021

25. jaanuarist kuni 24. veebruarini toimus üleriigiline meemikonkurss "Päriselu internetis vs kujutlus”. Meie oma koolist saime esitada umbes 40 tööd. Kokku laekus kolmes vanuserühmas 282 tööd. 

Korraldajad tõstsid esile - õpilased tõid võistlusel humoorikalt välja erinevaid situatsioone elust enesest, näitasid kriitiliselt ära, et tihti räägitakse ja arvatakse asjadest ühtemoodi, aga tegelikult käitutakse teisiti. Samamoodi jäi kõlama, et õpilased väga tahaksid käia koolis ning ollakse distantsõppest ja digielust väsinud.

Iga vanusegrupi osalejate vahel loositi välja kolm auhinda. Meie õpilastest naeratas loosiõnn Anabelale ja Merilinile. Toimetame auhinnad neile kätte.

Meemikonkurssi korraldasid projekti Targalt Internetislink opens on new page partnerid: Lastekaitse Liitlink opens on new pageHARNOlink opens on new pageTallinna Tehnikaülikool (TalTech)link opens on new page ning Kaitseministeeriumlink opens on new pagePärnu Rääma Põhikool,link opens on new page Pelgulinna Gümnaasiumlink opens on new pageEesti Informaatikaõpetajate Seltslink opens on new page ja Euroopa ühendamise rahastu.

Konkursi peakorraldaja Mart Kimmel.

Viimati muudetud 21.03.2021.