Stiilinädal

Loomise kuupäev 05.04.2024

Koolis oli terve aprilli esimene nädal väheke omamoodi. Toimus stiilinädal, mille korraldas 1. klass koos õpetaja Reeliga. Esmaspäev oli naljakate peakatete päev. Õpilastest said tunnustuse Ramon Meltsas, Jakob Valk ja Robert Kõll. Õpetajatest pälvis auhinna Karoli. Teisipäev oli filmi- ja multikategelaste päev. Tunnustuse pälvisid Ramon Meltsas, Eliise Saarts ja Marten Sopp ning õpetaja Margit A. Kolmapäeval täitus maja värvidega. Parimateks osutusid Joanna Laas, Heleen Isakannu ja Ramon Meltsas ning õpetaja Annela. Neljapäeval vallutas koolimaja suvi. Tunnustuse said Robin Kärner, Carmen Liivoja ja Ramon Meltsas ning õpetaja Mart. Reedeks väsisid kõik ja nii jõudsid kooli unised õpetajad ja õppurid. Parimad „magajad“ olid seekord Mia Loorents, Emma Pedius ja Joanna Laas ning õpetaja Karet. Vahetundides oli võimalik osa võtta seltskonnamängudest või siis tantsida.

Suured tänud korraldajatele ja veel suuremad tänud kõigile, kes olid stiilsed kas kogu nädala või siis vaid mõne päeva.

Tänusõnad sponsoritele, kes meie tegevusele õla alla panid: E-Piim ja Jaani Tare!

Peaauhind loositakse välja sellel teisipäeval õpilaste infominutitel. Ole kohal!

Viimati muudetud 05.04.2024.