JJG rahuloluküsitlus lapsevanematele

Loomise kuupäev 30.05.2022

Tere, hea lapsevanem!

Kutsume teid osalema Järva-Jaani gümnaasiumi lapsevanemate rahuloluküsitluses. Järva-Jaani gümnaasium korraldab regulaarselt rahuloluküsitlusi, et saada teada õpilaste, koolitöötajate ja lapsevanemate arvamust meie koolist. Küsitluse eesmärk on välja selgitada, mis on meie koolis hästi ja mida saaks paremini teha.

Küsitlus on anonüümne ja selle tulemused avalikustatakse hiljem kooli kodulehel. Küsitluse saab vastata paari nädala jooksul SIIN: https://forms.gle/vzvfACohwBaDXb52Alink opens on new page

Kuna e-Kooli kasutab reeglina vaid üks lapsevanem ning koolil pole kõikide lapsevanemate meiliaadresse, palume, et kui üks lapsevanematest juhtub rahuloluküsitluse teavitust nägema, teavitaksite küsitlusest ka teist lapsevanemat.

Küsitlusele vastamise viimane päev on 12.06.2022.

 

Viimati muudetud 30.05.2022.