Head tulemused spordis

Loomise kuupäev 17.04.2024

22. märtsil toimusid Järvamaa Koolinoorte Meistrivõistlused kergejõustikus. Meie koolist osales viis õpilast.

Robert Kõll jäi U16 vanusegrupis kõrgushüppes tulemusega 140 jagama V ja VI kohta ja topispalli viskes saavutas VI koha. Robin Kärner jõudis kuue parima hulka U14 vanusegrupi tõkkejooksus, kus ta saavutas VI koha. Võistlustel osalesid meie koolist veel Elise Vespere, Kristella Koor ja Rasmus Kraak.

16. aprillil toimusid Järvamaa Koolinoorte Meistrivõistlused murdmaajooksus. Kuue hulka jõudsid neli õpilast. Ats Kõll saavutas U10 vanusegrupis I koha, samas vanusegrupis saavutas Terek Selge VI koha. U12 vanusegrupi poistes saavutas Mikk Tombak I koha. U12 vanusegrupi tüdrukutes jooksis hästi Elise Vespere, kes saavutas VI koha.

Meie koolist võistlesid veel Georg Robin Roosalk, Eleri Tarassov, Hugo Pedius, Robin Kärner, Robert Kõll, Marili Metsma ja Remy Simral.

Viimati muudetud 17.04.2024.