Digi

8. detsembril 2020 toimus võistlus KüberPuuring2020. Kokku osales 133 võistkonda. Meie gümnaasiumi noormehed Mehis, Ranno Markus ja Aigar saavutasid 26. koha. 8. klassi noormehed Markus, Daniel ja Rasmus jäid 53. kohale. Gümnaasiumi neiud Liseth, Heneriin ja Kristi tulid tublilt 77. kohale. Väga tublid olite ja tänud antud panuse eest!

***

9.- 24. oktoobrini 2020 toimus üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week.

Järva-Jaani Gümnaasiumis toimus neli õpituba. "Testi loomine Scratch.mit.edu keskkonnas", "Kasutame tunnis Code.org lehekülge ja õpime koos koodi sisestama I.", "Kasutame tunnis Code.org lehekülge ja õpime koos koodi sisestama II." ja "Programmeerimis keeles Python kilpkonnagraafikas pildi joonestamine".

***

7.- 25. oktoobrini 2019 toimus üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week.

Järva-Jaani Gümnaasiumis toimus kaks õpituba. "Esimesed sammud Lego Wedo 2.0-ga" ja "Esimene mäng on Run Marco".

***

Robotex2018 - osalesime kolmel võistlusel: Insplay Roboliiga, Makeblocki Joonejärgimine ja CyberSecurity meets.

***

6.-21. oktoobrini 2018 toimus taas üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week.

Järva-Jaani Gümnaasiumis toimus kaks õpituba.

"Õpime koos mängu luues" ja "Bee-Bot ja õppimine läbi mängu"

***

Märtsikuus 2018 sooritasid meie kooli 9. klassi õpilased katselise digipädevuse tasemetöö - tagasisideraport.

***

9.- 27. oktoobrini 2017 toimus üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week.

Järva-Jaani Gümnaasiumis toimus kaks õpituba. "3-D modelleerimine" ja "Bee-Bot ja õppimine läbi mängu".

***

Nutitund igasse kooli e-kogumik. Antud kogumikku on koondatud palju nutitundide ideid ja ka nutiõpetajate persoonilugusid. JJG on esindatud samuti antud kogumikus. Mõnusat avastamist ja uute ideede leidmist.

***

Järva-Jaani Gümnaasium osales 2017. a. septembris ja oktoobris korraldatud uuringus, kus katsetati SELFIE enesehindamise tööriista. SELFIE arendas välja Euroopa Komisjon koostöös üleeuroopalise ekspertite rühmaga. Tööriista eesmärk on edendada koolide enesehindamisprotsessi digitehnoloogiate kasutuselevõtu osas. Selles koolis koguti kokku koolijuhtide, õpetajate ja õpilaste vaated digitehnoloogia kasutamisele.

***

Robotex 2017 – osalesime kahel võistusel: Insplay Roboliiga ja Makeblock MakeX Challenge

***

EDU EXEX haridustehnoloogia konverents 14. septembril 2017.

Järva-Jaani Gümnaasiumi õpetajad Maris Piiroja ja Agnes Kaio osalesid antud konverentsil ja tutvustasid JJG digilahendusi.

Ettekanne - DIGI ja JJG

Fotogalerii: http://exex.eu/edu/#2017

***

10.- 24. oktoobrini 2016 toimus üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week. Järva-Jaani Gümnaasiumis toimus õpituba "Scratchi võlumaailm".

***

9.- 24. oktoobrini 2020 toimus üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week.

***

7.- 25. oktoobrini 2019 toimus üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week.

***

Järva-Jaani Gümnaasiumis toimus kaks õpituba.

"Õpime koos mängu luues" ja "Bee-Bot ja õppimine läbi mängu"

***

9.- 27. oktoobrini 2017 toimus üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week.

***

EDU EXEX haridustehnoloogia konverents 14. septembril 2017.

Ettekanne - DIGI ja JJG

Fotogalerii: http://exex.eu/edu/#2017