Suusavarustus!

Loomise kuupäev 17.01.2021

Kuna Järva-Jaani Gümnaasium on Tervist edendav kool ja püüame pakkuda võimalust erinevate liikumisviiside tundma õppimiseks, siis teeme üleskutse. Kui Sul on kodus seisma jäänud suuski, suusasaapaid või suusakeppe, mis on korralikud ja vajaksid uut omanikku, siis Järva-Jaani Gümnaasium võtab need hea meelega vastu.

Kui soovid varustust annetada, siis anna sellest teada telefonil +372 53 965 233 (Deivi) või +372 56 787 116( Merilyn), võid kirjutada ka deivi.k6ll@gmail.comlink opens on new page. Oleme Sulle väga tänulikud.

Koolist on mõned suusasaapad puudu. Palun vaata üle ega Sinu kätte ei ole eelmistest talvedest jäänud kooli suusasaapaid. Kui on jäänud, siis too palun liikumisõpetaja kätte võimlasse (või võta ühendust deivitep@gmail.com).

Viimati muudetud 17.01.2021.