Maakonna õpilaste koduuurimiskonverents

Loomise kuupäev 09.05.2019

Järvamaa õpilaste 43-le koduuurimiskonverentsile laekus 7 põnevata uurimistööd üle kogu Järvamaa. Konkursile saatsid töid Koeru Keskkool (2 tööd), Türi Ühisgümnaasium (1 töö), Paide Gümnaasium (1 töö), Järva-Jaani Gümnaasium (1 töö), Türi Põhikool (1 töö) ja Paide Hammerbecki Põhikool (1 töö).

Järvamaa kodu-uurimiskonverentsi eesmärk on Järvamaa kultuuri- ja loodusloo, mineviku ja oleviku jäädvustamine ning kodukoha ja kodu-uurimise järjepidevuse väärtustamine. Osalema on oodatud Järvamaa koolide 6.-12. klassi õpilased. Uurimistööd hindab SA Ajakeskus Wittenstein/Järvamaa muuseumi moodustatud komisjon.

Konverents toimub 16. mail (neljapäeval) Paides Ajakeskuses Wittenstein (Veski 11).

Konkursile laekunud koduuurimistööd Järva-Jaani Gümnaasiumist:

Tuntud inimeste hauad Järva-Jaani kalmistutel. Töö koostaja Liis Mändmets. Juhendaja Anne-Mai Jüriso. Järva-Jaani Gümnaasium.

Viimati muudetud 09.05.2019.