Laulu- ja tantsupidu

Loomise kuupäev 27.05.2022

28.05 2022 laulu- ja lantsupidu Koerus. Osalevad järgmised mudilaskoori õpilased: Kermo Eltermaa, Ron Marten Gvozdetski, Freija Jätsa, Kristella Koor, Lia Greete Kurnikov, Maur Laupa, Janely Ojakõiv, Grethel Paju, Mirelle Piirsalu, Mariliis Piirsalu, Thomas Sebastian Prants, Mirell Pruuli, Rebekka Pärn, Janeli Raal, Kristel Simral, Lisandra Simral, Gerli Strumila, Raul Turro, Mirtel Vaht, Elise Vespere, Mirtel Välimets.

Väljasõit 28.05 2022 Järva-Jaani alevi keskväljakult kell 14.45. Kaasa sõidavad õpetajad Evely Traublum-Rambi ja Marika Bibikov.

Laulu- ja tantsupeol osalevad järgmised Ülle Vaasi tantsuringide õpilased: Joonas Jullinen, Ramon Meltsas, Lisella Taada, Trevo Trahv, Grethel Paju, Eliise Vespere, Mirtel Vaht, Liselle Noorväli, Hanna-Emiilia Niitsalu, Hugo Pedius, Miia Evel, Georg Robin Roosalk, Glen Mattias Kark, Janeli Raal, Laura Sakjas, Mirtel Välimets, Kristella Koor, Stella Napsap, Marii Eleen Mõtsnik, Mirtel Kirsipuu, Mona Seril Käblik, Eliise Kütismaa, Arita Pahva ja Eva Maria Zupping

Viimati muudetud 27.05.2022.