Uudised

Känguru hüppamine Järva-Jaani Gümnaasiumis 04. juuni Agnes Kaio


KÄNGURU on maailma populaarseim matemaatikavõistlus, mille eesmärgiks on mänguliste ülesannete kaudu populariseerida matemaatikat. 2020. aastal toimus aga Känguru 20.-21. mail ja seda siis veebipõhiselt. Meie koolist osales neli vaprat võistlejat.

Marii Eleen Mõtsnik saavutas 120 punkti, Kristjan Välimäe 63 punkti, Marta Maria Leis 98 punkti ja Arvo Orlovski koguni 127 punkti 150 punktist. Kiitus teile noored, et panustasite oma aega ja tahtmist.

KÄNGURU on maailma populaarseim matemaatikavõistlus, mille eesmärgiks on mänguliste ülesannete kaudu populariseerida matemaatikat. 2020. aastal toimus aga Känguru 20.-21. mail ja seda siis veebipõhiselt. Meie koolist osales neli vaprat võistlejat.

Marii Eleen Mõtsnik saavutas 120 punkti, Kristjan Välimäe 63 punkti, Marta Maria Leis 98 punkti ja Arvo Orlovski koguni 127 punkti 150 punktist. Kiitus teile noored, et panustasite oma aega ja tahtmist.