Järva-Jaani Gümnaasium ja Peetri kool toimetavad antud hetkel alljärgnevalt

Loomise kuupäev 12.03.2020

Järva-Jaani Gümnaasium ja Peetri kool toimetavad antud hetkel alljärgnevalt:

1. Välisriigis viibivad õpetajad jäävad naasmise hetkest karantiini 2 nädalaks. Õppe korraldavad õpetajad Skype või muu veebimeetodi kaudu.
  2. Liikumine väljapoole Järva-Jaani - Kareda piirkonda õppetöö raames on peatatud.
  3. Alustame ettevalmistust koduõppe rakendamiseks, mis tähendab seda, et kui on vaja, siis saab seda koheselt teha. Kasutada mitmekülgset õppekorraldamist koduõppes, sest tõenäoliselt on e-keskkonnad ülekoormatud.
  4. Koolis ei ole külalised lubatud. Hariduskonverentsi külaliste osas kehtib sama - ei lubata. Pealektorile pakume võimaluse teha ettekande läbi Skype.
  5. Vanematelt ootame, et ilma otsese vajaduseta kooli mitte siseneda. Õpilased võimalusel võtta vastu ja saata üksnes -  välisukse juures, et säilitada koolimaja sisene steriilsus.
  6. Liikuvad õpetajad - ootame infot, milline on olukord teistes koolides, kus nad töötavad. Jälgida tuleb enda tervist ja hoida oma tervise seisundist kursis ka õppejuhte.
  7. Õpetajatel jälgida õpilaste terviseseisundit.
  8. Klassijuhatajatel teavitada õpilaste õppetööga seotud liikumise piiramisest väljapoole Järva-Jaani - Kareda piirkonda. Küsida informatsiooni õpilaste liikumise kohta väljapoole Järvamaad. Eriti, kui liikumine toimub Saarte, Tartu, Võru ja Tallinna piirkonda.
  9. Info edastamine vanemalt klassijuhatajale. Klassijuhatajad õppejuhile järgnevalt: 1. ja 2. kooliaste Triin ja 3. ja 4. kooliaste Agnes. Sealt info direktorile.
  10. Töötajatel võimalusel piirata oma liikumist vabal ajal nakkusohtlikesse piirkondadesse.

Peetri kool:

1. Õpilaste sissepääs kooli läbi sauna ukse. Alumised riietusruumid võtta kõik käiku. Vältida tuleb fuajees liikumist. Info edastada õpilastele koheselt.

Viimati muudetud 12.03.2020.