Uudised

II koht inglise keele olümpiaadilt 17. veebruar Agnes Kaio


29. jaanuaril toimus piirkondlik inglise keele olümpiaad gümnaasiumi noortele. Meie koolist osalesid Aigar Tarasov, Arthur Perlin, Mehis Rannaveer, Andrus Välb ja Andris Soosaar. Andris saavutas II koha. Aigar jäi jagama 7. - 8. kohta ning Mehis tuli 10. kohale. Kokku võttis olümpiaadist osa 39 õpilast Järva maakonnast. Suured tänud meie noortele ja õpetaja Svetlanale.

29. jaanuaril toimus piirkondlik inglise keele olümpiaad gümnaasiumi noortele. Meie koolist osalesid Aigar Tarasov, Arthur Perlin, Mehis Rannaveer, Andrus Välb ja Andris Soosaar. Andris saavutas II koha. Aigar jäi jagama 7. - 8. kohta ning Mehis tuli 10. kohale. Kokku võttis olümpiaadist osa 39 õpilast Järva maakonnast. Suured tänud meie noortele ja õpetaja Svetlanale.