Blogid

Meie tegemisi kajastavad blogid.

Kurgiprojekti blogi "Kurgisõbrad" – 3. klass (2017/2018)

Erasmus+ – rahvusvaheline koostööprojekt

Marge ja mesimummid – 2. klass

Järva-Jaani Gümnaasium digiajastul – liitusime HITSA koolitusprogrammiga “Digiajastu haridusjuht”

Herneprojekti blogi "Sõprusetera" – 2. ja 4. klass (2016/2017)

Triin ja täpid 2016 – 3. klass

3D Järva-Jaani Gümnaasiumis – 3D tegemised 2016/2017

Orina mõis – "Mõisalugu uues kuues"  – õpilugu

Meie tegemisi kajastavad blogid.

Kurgiprojekti blogi "Kurgisõbrad" – 3. klass (2017/2018)

Erasmus+ – rahvusvaheline koostööprojekt

Marge ja mesimummid – 2. klass

Herneprojekti blogi "Sõprusetera" – 2. ja 4. klass (2016/2017)