Koolielu

SAAVUTUSED 2020 - 2021

OLÜMPIAADID JA AINEVÕISTLUSED

SPORTIMINE

Neljapäeval, 10. septembril toimus Roosna-Allikul võistlus "Kaitse end ja aita teisi". Osalesid Kristiine, Laura, Mirtel, Anabela, Siim, Sander, Crister ja Tristan. Juhendas õpetaja  Merilyn Ivask.

Toimus jalgpallivõistlusTüri jalgpallistaadionil 22.09.2020, osalesid Bruno Zarubin,.Braien Zarubin, Markus Susi, Elly Paju, Ranno Markus Rebase, Jesper Männilaan, Aigar Tarasovi, Andrus Välb, Rasmus Agan. Juhendas õpetaja Merilyn Ivask.

30. 09 toimus 6. – 9. klasside jalgpallivõistlus Türil.  Osalesid: Bruno Zarubin, Braien Zarubin, Kaspar Talviste, Daniel Vilipõld, Ken-Kristjan Zarubin, Rasmus Agan, Martin Jullinen, Rasmus Bružas. Juhendas õpetaja Deivi Kõll.

Sügiskrossijooks Aravetel 09.10.2020, osalesid Rasmus Kraak (V koht), Fred Lüütsepp, Siim Simral , Braien Zarubin (III koht), Jesper Männilaan (I koht), Joanna Laas, Janely Suuder, Avelin Kask, Piia Pilv, Elly Paju (II koht). Juhendas õpetaja Deivi Kõll.

10. oktoobril toimus Albus Indrek Liiva 26. mälestusvõistlus sangpommi kahevõistluses. Raul Turro saavutas I koha ja Mehis Rannaveer saavutas I koha.

03.11 toimusid saalihoki võistlused 6. – 9. klassidele Imaveres. Osalesid Arvo Orlovski, Bruno Zarubin, Braien Zarubin, Kaspar Talviste, Ruben Rosin, Kristjan Reisenbuk, Kristjan Välimäe, Mariela Nurmela, Sandra Pernik, Eva-Marie Zuping, Keidy Rõõmussaar, Arita Pahva, Janely Suuder, Sevelin Kask. Mõlemad võistkonnad saavutasid maakonna tasandil I kohad. Juhendas Merilyn Ivask

Järvamaa koolide 3.-5. klasside saalihokivõistlus toimus 05.11 2020 Võistlesid Patrick Loorents, Rasmus Kraak, Robert Kõll, Jan Puusepp, Sten-Marten Raal, Joosep Nukke, Kertu Raigla, Diane Sõmermaa, Telle-Riin Tamm, Helen Kreek, Joanna Laas, Loviise Ait, Inger Iris Prants. Neiud saavutasid III koha ja poisid IV koha. Juhendas õpetaja Merilyn Ivask

6. novembril 2020, toimus 1. – 3.  klassi rahvastepalli võistlus Paide Hillar Hanssoo Põhikoolis. Osalesid Robin Kärner, Andri Sakjas, Thomas-Sebastian Prants, Georg Robin Roosalk, Stenver Pernik, Glen Mattias Kark, Hugo Pedius, Janeli Raal, Kristel Simral, Gerli Strumila, Lisandra Simral, Janely Ojakõiv, Mirelle Piirsalu, Kirke Algpeus. Poisid saavutasid II koha ja neiud IV koha. Poiste turniiri parimaks mängijaks valiti õpilane Andri Sakjas. Juhendas õpetaja  Deivi Kõll

12. 11 2020 toimusid Palamusel sangpommispordi võistlused. Mehis Rannaveer saavutas tiitli - Eesti noorte meister sangpommispordis. Juhendas Kalle Puss

JOONISTUSVÕISTLUSED

MUUD VÕISTLUSED JA KOOLI ESINDAMISED

23.09 toimus heategevuslik teatejooks Paides tehisjärve ääres. Meie kooli esindasid Loviise Ait, Kertu Raigla, Diane Sõmermaa, Telle-Riin Tamm, Sten-Marten Raal, Joosep Nukke, Patrick Loorents, Priit, Laast, Crister Rohtla, Tristan Puss, Martin Jullinen, Siim Simral, Janely Suuder, Arita Pahva, Eliise Kütismaa, Mona Seril Käblik, Souen Paju, Matis Rannaveer, Henry Meier, Ruben Rosin, Hanna-Liisbeth Oja, Keidy Rõõmusaar, Stella Napsap, Mirtel Kirsipuu, Mariela Nurmela, Lisette Saat, Diane Paju, Heleriin Hein, Kristo Mändmets, Jaanus Ojakõiv, Oliver Algpeus, Arvo Orlovski, Andri Jullinen, Kaspar Talviste, Daniel Vilipõld, Hanna-Liisi Sander, Sandra Seire, Kätlin Kütismaa, Merliin Arusalu. Juhendas  õpetaja Deivi Kõll.

Järvamaa õpilaste kodu-uurimiskonverentsil 24. septembril Järva-Jaani vanatehnika muuseumide keskuses osalesid Karoliine Link, Ines Ilves ja õpetaja Ülle koos 10. klassiga.

24. septembril toimus Sallivuskonverents ,,Kuidas teha enda koolist salliv kool" Tartus ERM-is. Osalesid Janely Suuder, Eliise Kütismaa, Arita Pahva, Mona Seril Käblik, Crister Rohtla, Jaana Ojakõiv, Rebeka-Liis Põldpüü, Tristan Puss, Eva-Marie Zupping, Marii Eleen Mõtsnik, Juhendas õpetaja Heli Kark.

8. oktoobril toimus e-viktoriin majandusest ja ettevõtlusest, millest võttis osa 2016 noort 7. – 9. klassist. Viktoriinis oli võimalus saada maksimaalselt 30 punkti. Meie koolist võtsid viktoriinist osa Rasmus Agan (23 p), Oliver Algpeus, Heleriin Hein, Karoliine Link (23 p), Kristo Mändmets, Alar Müganen, Mariela Nurmela, Jaanus Ojakõiv, Diane Paju (20 p), Sandra Pernik, Piia Pilv (20 p), Markus Raigla (20 p), Lisette Saat, Maarjus Sakkis, Steven Seire ja Daniel Sõmermaa.

Järva-Jaani Gümnaasiumi õpilased osalesid KüberPuuringu võistluse eelvoorus, mis  kestis 1.10-8.11.2020. Meie koolist osalesid 7., 8., 10., 11. ja 12. klasside õpilased. Parimad tulemused eelvoorus saavutasid Elly, Kristi, Andris, Mehis, Liseth, Daniel, Karoliine, Matis ja Keidy. Lõppvõistlus koolimeeskondadele toimub 8.12.2020. Võistlustulle astus üle 80 kooli erinevate kooliastmetega ja kutsekooli. Võistluse toetajad on Tallinna Tehnikaülikool, Kaitseministeerium, Riigi Infosüsteemi Amet, Hedman Partners ja projekt Targalt Internetis koos Euroopa Liiduga.

SAAVUTUSED 2019 - 2020

SAAVUTUSED 2018 - 2019