Uudised

Üleriigilise meemikonkursi “Matemaatika on ...” 17. mai Agnes Kaio


Üleriigilise meemikonkursi “Matemaatika on ...” eesmärgiks oli lisaks matemaatikaülesannete lahendamisele ja vastusteni jõudmise naudingust, pakkuda matemaatikas rõõmu teistmoodi. 
Meemikonkurssi korraldasid Eesti Matemaatika SeltsPärnu Rääma Põhikool  ja Tartu Ülikooli matemaatika ja statistika instituut

Meie koolist osalesid oma töödega Aigar, Alar, Andrus, Arthur, Avelin, Doris Lisbeth, Elena, Elly, Hanna-Liisi, Heidy, Heleriin, Heneriin, Ines, Jaanus, Jesper, Kevin, Kristin, Külli, Mait Markus, Mariela, Maria-Eliise, Merilin, Piia, Pille, Ranno Markus, Sandra, Steven, Tabea, Tiina,  Triin. Suured tänud teile. Ootame nüüd tulemusi.

Üleriigilise meemikonkursi “Matemaatika on ...” eesmärgiks oli lisaks matemaatikaülesannete lahendamisele ja vastusteni jõudmise naudingust, pakkuda matemaatikas rõõmu teistmoodi. 
Meemikonkurssi korraldasid Eesti Matemaatika SeltsPärnu Rääma Põhikool  ja Tartu Ülikooli matemaatika ja statistika instituut

Meie koolist osalesid oma töödega Aigar, Alar, Andrus, Arthur, Avelin, Doris Lisbeth, Elena, Elly, Hanna-Liisi, Heidy, Heleriin, Heneriin, Ines, Jaanus, Jesper, Kevin, Kristin, Külli, Mait Markus, Mariela, Maria-Eliise, Merilin, Piia, Pille, Ranno Markus, Sandra, Steven, Tabea, Tiina,  Triin. Suured tänud teile. Ootame nüüd tulemusi.