Teavitus

Loomise kuupäev 12.09.2021

Hea lapsevanem ja õpilane!

13.09

Oleme tänase päeva jooksul testinud kõiki majas olnud töötajad ning kõikide testide tulemused olid negatiivsed. Palume endiselt jälgida laste tervist - haigustunnuste puhul võiks lapsi testida ning viibida haigena kodus.

12.09

Teavitame, et meile teada olevalt on üks meie õpetaja asümptomaatiline covid positiivne. Õpetaja viibis koolis kogu nädala ja puutus kokku põhikooli osaga (1.-9.klass). Seoses eeltooduga oleme käivitanud alljärgnevad ennetusprotsessid:

1. Palun jälgige oma laste tervist. Haigussümptomite ilmnemisel ärge palun lapsi kooli saatke ning minge võimalusel testima.

2. Kui kool märkab lapsel haigussümptomeid, siis need õpilased, kelle vanemad on andnud nõusoleku laste testimiseks, neile viime koolis läbi süljetesti. Vanemad, kes on testimisest ja vaktsineerimisest keeldunud, nende lapsed suuname koju ning palume nendega minna perearsti vastuvõtule.

3. Õpilasi hakatakse vahetundides hajutama. Sooviksime, et lapsed viibiksid vahetundides õues. Palume selleks teie abi head lapsevanemad, et julgustaksite samuti lastel õues olemist. Laste ohutuse ja järelevalve tagamiseks koostame õpetajatest graafiku.

4. Viime läbi esmaspäeval õpetajate laustestimise veendumaks, et kooli personalis rohkem asümptomaatilisi covid positiivseid ei oleks.

5. Edasised otsused õppekorralduses selguvad päras testimist ja konsultatsioone kohaliku omavalitsuse ja Terviseametiga.

Viimati muudetud 13.09.2021.