Streetshow

Loomise kuupäev 05.03.2020

08.03.2020 Paide muusika –ja teatrimajas Streetshow’il osalevad  järgmised õpilased:

Hugo Pedius, Morgan Ait, Laura Sakjas , Joanna Laas, Robert Kõll, Sander Ljazin, Rasmus Kraak, Lisethe Nägelik, Merily Oja, Fred Lüütsepp, Kristo Raigla, Kertu Raigla, Janar Pilv, Helen Kreek, Diane Sõmermaa, Joosep Nukke, Telle-Riin Tamm, Laura Pilv, Hanna-Liisbeth Oja, Piia Pilv, Karoliine Link, Marta Maria Leis, Aigar Tarasov, Mehis Rannaveer, Liseth Rohtla, Jesper Männilaan, Mait-Markus Hanson, Arvo Orlovski, Loviise  Ait, Keitlin Noorveli, Jan Puusepp, Mariela Nurmela,  Hanna-Liisi Sander, Kristin Jalakas, Külli Lepiste, Triin Saul, Sevelin Kask, Tiina Raha, Janari Saar (Peetri kool). Show algus kell 18.00. Väljasõit kell 16.45 alevi platsilt. Kaasa sõidavad õpetajad Maris Kurvits ja Marge Terras.

Viimati muudetud 05.03.2020.