Uudised

„Soojad kehad" klassi ees - karjäärikonverents 09. november Agnes Kaio


Tamsalu Gümnaasiumi õpilasesindus korraldas 27. oktoobril vahva ürituse, millest võtsid osa ka meie kooli õpilaste esindus.

„Soojad kehad" klassi ees - karjäärikonverents Lääne-Virumaa gümnasistidele.

Konverentsil keskenduti õpetajatöö tutvustamisele Lääne-Virumaa gümnasistidele. Üritusel oli kohal hariduspsühholoog Grete Arro, programmide „Noored kooli“, „Asendusõpetajad", Edumuse ning ka mitmete teiste õpetajate järelkasvuga seotud organisatsioonide esindajad.

Tamsalu Gümnaasiumi õpilasesindus korraldas 27. oktoobril vahva ürituse, millest võtsid osa ka meie kooli õpilaste esindus.

„Soojad kehad" klassi ees - karjäärikonverents Lääne-Virumaa gümnasistidele.

Konverentsil keskenduti õpetajatöö tutvustamisele Lääne-Virumaa gümnasistidele. Üritusel oli kohal hariduspsühholoog Grete Arro, programmide „Noored kooli“, „Asendusõpetajad", Edumuse ning ka mitmete teiste õpetajate järelkasvuga seotud organisatsioonide esindajad.