„Soojad kehad" klassi ees - karjäärikonverents 09. november Agnes Kaio

Tamsalu Gümnaasiumi õpilasesindus korraldas 27. oktoobril vahva ürituse, millest võtsid osa ka meie kooli õpilaste esindus.

„Soojad kehad" klassi ees - karjäärikonverents Lääne-Virumaa gümnasistidele.

Konverentsil keskenduti õpetajatöö tutvustamisele Lääne-Virumaa gümnasistidele. Üritusel oli kohal hariduspsühholoog Grete Arro, programmide „Noored kooli“, „Asendusõpetajad", Edumuse ning ka mitmete teiste õpetajate järelkasvuga seotud organisatsioonide esindajad.

„Soojad kehad" klassi ees - karjäärikonverents Lääne-Virumaa gümnasistidele.