KüberPuuring2022 13. november Agnes Kaio

KüberPuuring 2022

Tallinna Tehnikaülikooli, Kaitseministeeriumi ning projekt Targalt Internetis koos Euroopa Liiduga koostöös said meie õpilased võimaluse osaleda toredas küberkaitsealases nuputamise võistluses.

Põhikooli noored – Rebeka-Liis Põldpüü, Martin Jullinen,  Crister Rohtla, Siim Simral, Sander Pilv, Markus Reest, Ave-Ly Jätsa (77 punkti – parim neidude tulemus põhikoolis ), Eva-Marie Zupping, Tristan Puss (75 punkti – parim noormeeste tulemus põhikoolis).

Gümnaasiumi noored – Kätlin Kütismaa, Laura, Kristjan Vaht, Sandra Seire, Daniel Sõmermaa (96 punkti – parim gümnasisti tulemus ), Kristin Jalakas (88 punkti – parim neidude tulemus gümnaasiumis), Markus Raigla, Doris Lisbeth Sillamaa, Alo Tamp, Kristo Mändmets, Kaspar Talviste, Arvo Orlovski, Sandra Pernik, Pia Marlene Flemming, Karoliine Link, Marten Piirsalu, Hanna-Marii Päären, Dmytro Shtanko ja Maksym Bilous.

Kokku võis saada 230 punkti.

KüberPuuring 2022

Kokku võis saada 230 punkti.