Kontakt

Filtreeri

Kõik Üldkontakt Juhtkond Klassijuhatajad Õpetajad Personal

Ametikoht
 
Üldkontakt (1)

Järva-Jaani Gümnaasium

Reg.kood 75008315
+372 3863386
kool@jjaani.edu.ee

Juhtkond (9)

Raigo Prants

Direktor
+372 59191952
raigo.prants@jjaani.edu.ee


Triin Tiisler

Õppealajuhataja
triin.tiisler@jjaani.edu.ee


Agnes Kaio

Õppealajuhataja
agnes.kaio@jjaani.edu.ee


Heli Kark

Huvijuht
helikark@gmail.com


Urmas Kaio

Infojuht
urmas.kaio@jjaani.edu.ee


Eva Arusalu

Sekretär
eva.arusalu@jjaani.edu.ee


Greete Treial

Sotsiaalpedagoog
greete.treial@jjaani.edu.ee


Marko Eding

Haldusspetsialist
+372 56683924
eding.marko@gmail.com


Maris Piiroja

Õppealajuhataja
maris.piiroja@jjaani.edu.ee

Klassijuhatajad (14)

Triin Tiisler

III klassi õpetaja
triintiisler79@gmail.com


Külli Kärner

I klassi õpetaja
karnerkulli@gmail.com


Marge Terras

II klassi õpetaja
margeterras@hot.ee


Evi Talkis

IV klassi õpetaja
talkisevi@gmail.com


Rhea Sillaste

V klassi klassijuhataja
rhea.sillaste@jjaani.edu.ee


Karoli Vilbu

VII klassijuhataja
karoli.vilbu@jjaani.edu.ee


Katrin Nurmetalo

VI-IX B klassi õpetaja


Mart Piiroja

VI klassijuhataja
mart.piiroja@jjaani.edu.ee


Anu Nurk

X klassijuhataja
nunu.ark@gmail.com


Ülle Jääger

XI klassijuhataja
yllej@koeru.edu.ee


Agnes Kaio

XII klassijuhataja
agnes.kaio@jjaani.edu.ee


Ele Hallimäe

VIII klassijuhataja
ele.hallimae@jjaani.edu.ee


Merilyn Ivask

VIII klassijuhataja
merilyn.ivask@gmail.com


Deivi Kõll

VIII klassijuhataja
deivitep@gmail.com

Õpetajad (35)

Ele Hallimäe

Matemaatika
ele.hallimae@jjaani.edu.ee


Sigurd Fohs

Saksa ja inglise keele õpetaja
sigurd.fohs@jjaani.edu.ee


Agnes Kaio

Matemaatika, informaatika
agnes.kaio@jjaani.edu.ee


Karoli Vilbu

Kunst, käsitöö
karolivil@gmail.com


Raigo Prants

Ühiskonnaõpetus
raigo.prants@jjaani.edu.ee


Deivi Kõll

Kehaline kasvatus
deivitep@gmail.com


Merilyn Ivask

Kehaline kasvatus
merilyn.ivask@gmail.com


Toomas Põldma

Kaugõppe geograafia, ajalugu ja ühiskonnaõpetus
poldma.toomas@gmail.com


Mati Tamm

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
matitamm.mt@gmail.com


Svetlana Varunina

Gümnaasiumi inglise keel
svet92@yahoo.com


Marge Terras

II klassi õpetaja
margeterras@hot.ee


Triin Tiisler

III klassi õpetaja
triintiisler79@gmail.com


Riina Raudsepp

Eripedagoog
riinarauds@gmail.com


Valdek Sokk

Õppesõiduõpetaja
valdek51@hot.ee


Evi Talkis

IV klassi õpetaja
talkisevi@gmail.com


Katrin Nurmetalo

VI-IX B klassi õpetaja


Anu Nurk

Bioloogia, loodusõpetus, kaugõppe keemia ja bioloogia
nunu.ark@gmail.com


Ülle Jääger

Ajalugu
yllej@koeru.edu.ee


Silja Risthein

Matemaatika
siljaristhein@gmail.com


Marika Tamm

Eesti keel ja kirjandus
mika57@hot.ee


Katrin-Helena Melder

Kultuurilugu, kunstiajalugu, filosoofia
katrinmelder@hotmail.com


Ene Reinla

Vene keel
ene.reinla@mail.ee


Greete Treial

Sotsiaalpedagoog (HEV õppe koordinaator)
greete.treial@jjaani.edu.ee


Mart Piiroja

Inglise keel
martpiiroja@gmail.com


Janno Nau

Füüsika
janno.nau@peetrikool.ee


Helle Raunmägi

Keemia
helle.raunmagi@peetrikool.ee


Kairi Laid

Abiõpetaja
kairilaid@gmail.com


Külli Kärner

I klassi õpetaja
karnerkulli@gmail.com


Tarmo Kesküll

Muusika
tarmo.keskyll@jjaani.edu.ee


Evely Traublum-Rambi

Inimeseõpetus, koorilaul
yleve@hot.ee


Rhea Sillaste

Inglise keel
rhea.sillaste@jjaani.edu.ee


Erik Vilbu

Eesti keel ja kirjandus
erik.vilbu@jjaani.edu.ee


Ebe Valk

Abiõpetaja
ebe.valk@jjaani.edu.ee


Maris Piiroja

Kunst, käsitöö
maris.piiroja@jjaani.edu.ee


Sirly Pukk

Geograafia, ühiskonnaõpetus
sirly.pukk@jjaani.edu.ee

Personal (4)

Ülle Roos

Kokk
roosylle@hot.ee


Heli Kark

Huvijuht
helikark@gmail.com


Anželina Raha

Kooliõde
anzelina.raha@gmail.com


Heivi Mäekivi

Kooli psühholoog
heivi.maekivi@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev
Neljapäev

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.