Õppetöö

Filtreeri

Kõik Klassijuhatajad Õpetajad

Ametikoht
 

Ülle Jääger

IX klassijuhataja
yllej@koeru.edu.ee


Agnes Kaio

X klassijuhataja
agnes.kaio@jjaani.edu.ee


Õile Kalme

V - VI B klassi õpetaja
oilekalme5@gmail.com


Merilyn Ivask

Kehaline kasvatus
merilyn.ivask@gmail.com


Maris Kurvits

Eesti keel ja kirjandus
maris.kurvits@gmail.com


Helle Raunmägi

Keemia
helle.raunmagi@peetrikool.ee


Anu Nurk

VIII klassijuhataja
nunu.ark@gmail.com


Katrin Nurmetalo

VII - IX B klassi õpetaja


Ele Hallimäe

Matemaatika
ele.orlovski@gmail.com


Raigo Prants

Ühiskonnaõpetus
raigo.prants@jjaani.edu.ee


Toomas Põldma

Geograafia, kaugõppe ajalugu ja ühiskonnaõpetus
toomas.poldma@mail.ee


Silja Risthein

XI - XII klassijuhataja
siljaristhein@gmail.com


Karoli Vilbu

V ja VI klassijuhataja
karoli.vilbu@jjaani.edu.ee


Evi Talkis

IV klassi õpetaja
talkisevi@gmail.com


Marge Terras

III klassi õpetaja
margeterras@hot.ee


Triin Tiisler

I klassi õpetaja
triintiisler79@gmail.com


Janno Nau

Füüsika
janno.nau@peetrikool.ee


Svetlana Varunina

Gümnaasiumi inglise keel
svet92@yahoo.com


Karoli Vilbu

Kunst, käsitöö
karolivil@gmail.com


Deivi Kõll

Kehaline kasvatus
deivitep@gmail.com


Mart Piiroja

Inglise keel ja informaatika
martpiiroja@gmail.com


Ene Reinla

Vene keel
ene.reinla@mail.ee


Katrin-Helena Melder

Kultuurilugu, kunstiajalugu, filosoofia
katrinmelder@hotmail.com


Silva Kärner

Kaugõpe: psühholoogia, perekonnaõpetus, uurimustöö alused, kunst, IT
renraks@gmail.com


Marika Tamm

Eesti keel ja kirjandus
mika57@hot.ee


Mati Tamm

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
matitamm.mt@gmail.com


Valdek Sokk

Õppesõiduõpetaja
valdek51@hot.ee