Õppetöö

Filtreeri

Kõik Klassijuhatajad Õpetajad

Ametikoht
 

Ülle Jääger

XI klassijuhataja
yllej@koeru.edu.ee


Agnes Kaio

X klassijuhataja
agnes.kaio@jjaani.edu.ee


Sirly Pukk

VI klassijuhataja
sirly.pukk@jjaani.edu.ee


Sigurd Fohs

Saksa ja inglise keele õpetaja
sigurd.fohs@jjaani.edu.ee


Helle Raunmägi

Keemia
helle.raunmagi@peetrikool.ee


Ülle Jääger

XII klassijuhataja
yllej@koeru.edu.ee


Ele Hallimäe

Matemaatika
ele.hallimae@jjaani.edu.ee


Toomas Põldma

Kaugõppe geograafia, ajalugu ja ühiskonnaõpetus
poldma.toomas@gmail.com


Karoli Vilbu

VIII klassijuhataja
karoli.vilbu@jjaani.edu.ee


Evi Talkis

IV klassi õpetaja
talkisevi@gmail.com


Marge Terras

III klassi õpetaja
margeterras@hot.ee


Triin Tiisler

I klassi õpetaja
triintiisler79@gmail.com


Janno Nau

Füüsika
janno.nau@peetrikool.ee


Svetlana Varunina

Inglise keel
svet92@yahoo.com


Karoli Vilbu

Kunst, käsitöö
karolivil@gmail.com


Deivi Kõll

Kehaline kasvatus
deivitep@gmail.com


Mart Piiroja

Inglise keel
martpiiroja@gmail.com


Ene Reinla

Vene keel
ene.reinla@mail.ee


Katrin-Helena Melder

Kultuurilugu, kunstiajalugu, filosoofia
katrinmelder@hotmail.com


Marika Tamm

Eesti keel ja kirjandus
mika57@hot.ee


Mati Tamm

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
matitamm.mt@gmail.com