Koolielu

Huviringid koolis 2019/2020

 

 


Ring

Aeg

Sihtgrupp

Juhendaja

Muusika

E 11.40 – 12.30

T 11.40 – 12.30

K 11.40 – 12.30

Klaver

Löökriistad

Keelpillid

 

Tarmo Kesküll

Päästeala

N 11.40 – 12.30

I – VI klass

Tuve Kärner

Liiklusring

II poolaastal

III klass

Heli Kark

Nutilabor

N 11.40 – 12.30

R 11.40 – 12.30

R 14.00 – 15.00

Progemine

Robootika

Alates VII klass

 

Agnes Kaio

TORE

 

I – VI klass

TORE grupp

Discgolf

T 15.15 – 16. 15

VI – XII klass

Merilyn Ivask

Kergejõustik

T 13.55 – 15.00

R 13.55 – 15.00

II – V klass

Deivi Kõll

Jalgpall

E 15.00 – 16.00

E 16.00 – 17.00

E 18.00 – 19.00

K 15.00 – 16.00

K 15.00 – 16.00

R 16.00 – 17.00

R 17.00 – 18.00

 

R 18.00 – 19.00

II – IV klass

I klass

V – IX poisid

II – IV klass

I klass

II – IV klass

I – III klassi tüdrukud

IV – X klassi tüdrukud

R. Zarovski

 

M. Luts

R. Zarovski

 

R. Zarovski

Elly Paju

 

Elly Paju

Korvpall

E 14.00 – 15.30

K 14.00 – 15.30

L 14.00 – 16.00

I – VI klass

I – VI klass

Mängupäev

Raigo Prants

Uku Pilv

Raigo Prants

Saalihoki

K 19.00 – 21.00

P 16.00 – 18.00

Huvilised

Huvilised

 

Karate

T 15.00 – 16.00

T 16.15 – 17.15

K 15.00 – 16.00

K 16.15 – 17.15

I – IV klass

V – XII klass

I – IV klass

V – XII klass

Igor Neemre

Jõutrenn

E 16.00 – 17.00

K 16.00 – 17.00

Huvilised

Huvilised

Kalle Puss

 

Võrkpall

T 17.30 – 18.30

T 18.30 – 20.00

T 20.00 – 21.00

N 17.30 – 19.00

L 16.00 – 18.00

IV – VI klass

VII – XII klass

Huvilised

IV – XII klass

Huvilised

 

 

Mikk Kallakmaa

Male- kabering

T 11.45 – 12.35

N 11.45 – 12.35

Huvilised

Huvilised

Urmas Virves

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ring

Aeg

Sihtgrupp

Juhendaja

Muusika

E 11.40 – 12.30

T 11.40 – 12.30

K 11.40 – 12.30

Klaver

Löökriistad

Keelpillid

 

Tarmo Kesküll

Päästeala

N 11.40 – 12.30

I – VI klass

Tuve Kärner

Liiklusring

II poolaastal

III klass

Heli Kark

Nutilabor

N 11.40 – 12.30

R 11.40 – 12.30

R 14.00 – 15.00

Progemine

Robootika

Alates VII klass

 

Agnes Kaio

TORE

 

I – VI klass

TORE grupp

Discgolf

T 15.15 – 16. 15

VI – XII klass

Merilyn Ivask

Kergejõustik

T 13.55 – 15.00

R 13.55 – 15.00

II – V klass

Deivi Kõll

Jalgpall

E 15.00 – 16.00

E 16.00 – 17.00

E 18.00 – 19.00

K 15.00 – 16.00

K 15.00 – 16.00

R 16.00 – 17.00

R 17.00 – 18.00

 

R 18.00 – 19.00

II – IV klass

I klass

V – IX poisid

II – IV klass

I klass

II – IV klass

I – III klassi tüdrukud

IV – X klassi tüdrukud

R. Zarovski

 

M. Luts

R. Zarovski

 

R. Zarovski

Elly Paju

 

Elly Paju

Korvpall

E 14.00 – 15.30

K 14.00 – 15.30

L 14.00 – 16.00

I – VI klass

I – VI klass

Mängupäev

Raigo Prants

Uku Pilv

Raigo Prants

Saalihoki

K 19.00 – 21.00

P 16.00 – 18.00

Huvilised

Huvilised

 

Karate

T 15.00 – 16.00

T 16.15 – 17.15

K 15.00 – 16.00

K 16.15 – 17.15

I – IV klass

V – XII klass

I – IV klass

V – XII klass

Igor Neemre

Jõutrenn

E 16.00 – 17.00

K 16.00 – 17.00

Huvilised

Huvilised

Kalle Puss

 

Võrkpall

T 17.30 – 18.30

T 18.30 – 20.00

T 20.00 – 21.00

N 17.30 – 19.00

L 16.00 – 18.00

IV – VI klass

VII – XII klass

Huvilised

IV – XII klass

Huvilised

 

 

Mikk Kallakmaa

Male- kabering

T 11.45 – 12.35

N 11.45 – 12.35

Huvilised

Huvilised

Urmas Virves